KILKA SŁÓW O NASZEJ PLACÓWCE

Spółka Lekarska Sp. z o.o., mieszcząca się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 16/22, to przede wszystkim specjalistyczna przychodnia prywatna z wieloletnią tradycją. Swoją działalność prowadzimy już od 1991 roku i jesteśmy kontynuacją wcześniejszej Spółdzielni ZDROWIE, która leczyła pacjentów od 1968 roku. Lecznica ta zawsze była i jest miejscem, do którego wciąż zwracają się Pacjenci po porady – czasem są to całe rodziny, a czasem nawet przedstawiciele kilku kolejnych pokoleń.

W naszej warszawskiej przychodni przyjmują specjaliści z różnych dziedzin. Do dyspozycji pacjentów czekają m.in. gabinety internistyczne, ginekologiczne, dermatologiczne, neurologiczne, czy medycyny pracy. Zapraszamy.

LEKARZ
ONKOLOG - RADIOTERAPEUTA

LEKARZ
MEDYCYNY PRACY

LEKARZ
KARDIOLOG

LEKARZ
PULMONOLOG

LEKARZ
NEUROLOG

LEKARZ
UROLOG

LEKARZ
INTERNISTA

LEKARZ
DERMATOLOG

Spółka Lekarska

CO MÓWIĄ O NAS NASI PACJENCI?

Zapraszamy do przejrzenia opinii naszej firmy :

Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Spółkę Lekarską. Bardzo dobra lokalizacja, przystępne ceny, kompetentny zespół lekarzy. W centrum Warszawy to chyba jedna z lepszych placówek lekarskich tego typu. Pozdrawiam.
Kamil Góraszka
Pacjent
Fachowa obsługa i przystępne ceny. Bardzo dużym plusem jest lokalizacja i ze względu na sporą obsadę - wolne terminy do lekarzy.
Magdalena Sobka
Pacjent
Leczymy się z całą rodziną od wielu lat w Spółce Lekarskiej i mamy bardzo dobrą opinię o tej placówce. Głównie polecamy dobrych specjalistów dziecięcych, ale dla dorosłych również nie mamy zastrzeżeń.
Marysia zarembak
Pacjent
Zero kolejek, miła obsługa, pacjent po wizycie w pełni zdrowy. Polecam konsultacje w tej przychodni. Kadra naprawdę z najwyższej półki. Polecam!
Marek Młynarczyk
Pacjent